Resultater 2011

Hoppekåring Sjælland

Written by Super User. Posted in Resultater 2011

Se den fulde resultatliste for Hoppekåring Sjælland

Kat. nr.

% Født Navn Udstiller Karakterer
      3 års renavlede    
48 87,5 24022008 Lalu af Støvlebæk Poul Pedersen, Sorø 9988 78 788 9
49 100 9032008 Lady Madonna af Østensgaard Sisse Sanderhoff Jensen, Ringsted 8878 87 878 8
50 100 14042008 Luba Jørgen Ahrendt-Jensen, Hornbæk 8787 77 777 7
51 87,5 20042008 Smedegårdens Miamai Ole Mac Jørgensen, Horbelev 9888 76 887 8
52 87,5 19052008 Flakkemoregård Diva Noir Janni Jensen, Dalmose 8787 88 888 8
53 87,5 22052008 Odea Alstrup Jane og Niels Buck, Nørre Alstev 9888 67 777 8
54 87,5 25052008 Lundehøjs Jacqira Maria Juul Hansen, Skævinge  
55 87,5 1062008 Brandmarks Dina Leif S Hansen, Sorø 7787 67 877 7
56 100 11072008 Sally Alstrup Jane og Niels Buck, Nørre Alstev 8788 67 887 8
86 100 28042008 Celina Skelbæk Helle Hansen, Frederikssund 8877 77 777 7
           
      3 års forædlede    
57 50 15042008 Fleur af Hvarre Mette Andersen, St. Merløse 9888 67 689 8
58 75 8052008 Kirkebys Zobel Hanne Smith Gall, Tureby 8788 67 787 8
59 62,5 12052008 Unice Elmbo Ib og Lisbeth Holmgren, Frederikssund 8887 67 677 7
60 75 26052008 Nelly Horsmark Else Marie Haulund, Holbæk 8888 67 687 8
61 75 31052008 Black Liva Lamour Brian Madsen, Ringsted 8888 88 988 8
           
      4 års renavlede    
62 100 28042007 Dorit Alstrup Jane og Niels Buck, Nørre Alslev 7786 66 676 7
63 100 20052007 Horsebjerg Jenny Chelia Rasmussen, Fuglebjerg 8777 77 777 7
           
      4 års forædlede    
64 62,5 21032007 Magnolia af Bækkelund Laila Jensen, Nakskov 8788 57 789 8
65 50 22042007 Sanddallunds Fenny Hanne Smith Gall, Tureby 8787 57 766 7
66 25 1052007 Østergaards Honey-Moon Louise Glem, Roskilde 9888 68 888 8
67 62,5 19052007 Akela Bennedsgaard Charlotte Hjerpsted, Munke Bjergby 8887 88 778 8
68 50 3062007 Milina-Elmbo Ib og Lisbeth Holmgren, Frederikssund 7777 87 876 7
69 75 6062007 Cartier Lena Weait Nielsen, Nykøbing F 9889 77 899 9
70 75 26062007 Lundehøjs Narnia Jeanette Lillie, Taastrup 8776 87 766 7
           
      4 års forregister    
71 50 23062007 Vangkildegårds Venezia Camilla Vangkilde, Munke Bjergby 7776 67 866 7
           
      5 års og ældre renavlede    
72 100 14052006 Rosita Krogh Nina Krogh Larsen, Sandved 7766 57 766 6
73 100 28062006 Erdruplunds Naja Lisbet Mathiesen, Slagelse 8767 67 777 7
74 87,5 1052002 Forza Alstrup Chelia Rasmussen, Fuglebjerg 8888 67 777 8
           
      5 års og ældre forædlede    
75 75 28052006 Monick Østerby Bent Hansen, Sakskøbing 8886 67 766 7
77 50 15062005 Gl. Hvarregårds Verona Ulf og Sofie Stephenson, Hårlev 7767 67 777 7
78 50 18052005 Cameron Nygård Vivian Edlich, Taastrup 7776 67 667 7
79 75 4052003 Fabienne af Hvarre Kathrine Olsen, Vipperød 8887 57 777 7
87 62,5 25052006 Risbjerggårds Fairy Lene og Niels Grimbühler, Holbæk 9888 57 897 8

Print